Občina Trbovlje ima županjo

Nedelja, 19. oktober 2014

V drugem krogu županskih volitev je v občini Trbolje volivce prepričala Jasna Gabrič.  Več »

Zaključeno predčasno glasovanje

Petek, 17. oktober 2014

Včeraj se je zaključilo predčasno glasovanje pred drugim krogom županskih volitev. Volivci iz Trbovelj so lahko glasovali od torka zjutraj, od sedme ure, do včeraj zvečer oziroma do 19. ure.  Več »

Komu podpora v drugem krogu

Torek, 14. oktober 2014

V nedeljo bodo v 54 slovenskih občinah, v drugem krogu lokalnih volitev, volili župane. V občini Trbovlje se bosta v drugem krogu pomerila Jasna Gabrič, kandidatka liste Naše Trbovlje in Borut Dolanc kandidat SDS.  Več »

Zakljlučen razpis za nagrado Tončke Čeč

Torek, 21. oktober 2014

Komisija za občinska priznanja pri Občinskem svetu Občine Trbovlje je že zbrala predloge za podelitev nagrade Tončke Čeč za leto 2015. Do 16.  Več »

Dan odprtih vrat na Zavodu za zaposlovanje

Torek, 21. oktober 2014

V četrtek Zavod za zaposlovanje pripravlja dan odprtih vrat, in sicer po vseh območnih službah oziroma uradih za delo.  Več »

V Hrastniku pripravljajo teren za namestitev fitnes naprav na prostem

Ponedeljek, 20. oktober 2014

Prejšnji mesec je občina Hrastnik dobila obvestilo gospodarskega ministrstva oz. pozitiven sklep o sofinanciranju projekta, ki ga je prijavila na 8. razpis Evropskega sklada za regionalni razvoj - Razvoj regij.  Več »

Prilagojena urnika voženj električnih vozil v Trbovljah in Zagorju

Ponedeljek, 20. oktober 2014

Električno vozilo, ki dvakrat tedensko, ob torkih in četrtkih, brezplačno vozi po trboveljskem pokopališču, se je med ljudmi dobro prijelo. V dveh urah se z njim popelje do 15 ljudi. Kot je bilo napovedano, bo urnik prevozov od 31. oktobra do 2.  Več »

Cerar: Iskali bomo kompromise, a zmerno bomo morali varčevati vsi

Torek, 21. oktober 2014

Vlada pri pripravljanju proračunskih ukrepov za prihodnje leto po besedah premierja Mira Cerarja ni le varčevalno naravnana. Je pa Cerar v današnji izjavi priznal, da bomo morali zmerno varčevati vsi, pri čemer se zastavlja tudi vprašanje regresa upokojencem.  Več »

Bulčeva dobila pozitivno oceno v odboru

Torek, 21. oktober 2014

Koordinatorji odbora Evropskega parlamenta za promet so Violeto Bulc danes ocenili kot ustrezno za novo komisarko za promet, so danes ob robu plenarnega zasedanja parlamenta v Strasbourgu sporočile politične skupine.  Več »

Za ebolo umrl tretji sodelavec ZN

Torek, 21. oktober 2014

Na sedežu ZN v New Yorku so potrdili tretji smrtni primer zaradi ebole med osebjem ZN. V Sierri Leone je v soboto umrl šofer agencije ZN Ženske.  Več »

V Kopru povezujejo slaščičarstvo in dobrodelnost

Torek, 21. oktober 2014

- Dopoldne se bo v Kopru začela prireditev Sladko na odprtem, s katero želijo izpostaviti slaščičarsko dejavnost, ki ima v mestu dolgoletno tradicijo, ter jo povezati z dobrodelno noto.  Več »

Seznam list kandidatov za volitve v občinski svet Občine Trbovlje.

Ponedeljek, 27. september 2010 | Romana Beravs

Za volitve v občinski svet je v Trbovljah 10 list kandidatov.

Občinska volilna komisija Trbovlje, na podlagi 41. člena Zakona o lokalnih volitvah (Ur. l. RS, št. 94/07-ZLV-UPB3 in 45/08) ter 61. člena Zakona o volitvah v Državni zbor Republike Slovenije Ur. l. RS, št. 109/06-ZVDZ-UPB1 in 45/07-odločba US) javno objavlja

S E Z N A M

SEZNAM LIST KANDIDATOV ZA OBČINSKI SVET OBČINE TRBOVLJE ZA SPLOŠNE VOLITVE, KI BODO V

Št. liste: 01
Ime liste: LISTA DUŠANA TEKAVCA

01. DUŠAN TEKAVC, roj. 12.12.1969, Planinska vas 14, Trbovlje, orodjar, komunalni
delavec;

 

Št. liste: 02
Ime liste: NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKA LJUDSKA STRANKA – N.Si

01. SIMONA TOFOLINI, roj. 30.08.1988, Škofja riža 15/b, Dobovec, absolvent kmetijstva - zootehnika; študent;
02. Ivan MARODI, roj. 04.04.1962, Dom in vrt 24, Trbovlje, geodet; direktor;
03. Jože ZUPAN, roj. 18.02.1948, Knezdol 3, Trbovlje, strojnik; upokojenec;
04. Karolina BELAK, roj. 24.10.1944, Opekarna 20/b, prodajalka; upokojenka;

 

Št. liste: 03
Ime liste: ZARES – NOVA POLITIKA

01. Gregor KITA, roj. 11.04.1974, Golovec 18, Trbovlje, profesor športne vzgoje; izvršni
direktor;
02. Barbara SENČAR JERAJ, roj. 03.08.1977, Cesta OF 49, Trbovlje, diplomirana
ekonomistka; izvršni direktor;
03. Matjaž ŠTRAKL, roj. 31.12.1960, Kešetovo 6, Trbovlje, pravnik; odvetniški kandidat;
04. Tomaž TROTOVŠEK, roj. 31.10.1980, Dobovec 40/b, Dobovec, diplomirani inženir
geotehnologije in rudarstva; strokovni sodelavec;
05. Zvonka PAVLIČ, roj. 17.02.1976, Opekarna 18, Trbovlje, ekonomski tehnik; davčna
svetovalka;
06. Aleš BERGER, roj. 12.01.1961, Pod ostrim vrhom 1/a, Trbovlje, univ. diplomirani
inženir rudarstva; direktor;
07. Jernej PERKO, roj. 26.06.1975, Gabrsko 69/a, Trbovlje, gostinski tehnik; študent;
08. Kaja ŽELEZNIK, roj. 10.11.1988, Vreskovo 58, Trbovlje, gimnazijski maturant;
prodajni referent;
09. Peter LINDIČ, roj. 27.12.1957, Trg Franca Fakina 2/b, Trbovlje, univerzitetni
diplomirani inženir strojništva; projektni vodja;
10. Aljoša ŽELEZNIK, roj. 05.06.1979, Trg revolucije 15, Trbovlje, ekonomski tehnik;
samostojni podjetnik;
11. Melina OMERZEL PETEK, roj. 07.10.1968, Gabrsko 60, Trbovlje, pravnica;
Inšpektorat za okolje in prostor - vodja službe;
12. Patrik ROZINA, roj. 08.06.1973, Ulica Sallaumines 5/b, Trbovlje, ekonomski tehnik;
direktor;
13. Roman VODEB, roj. 13.08.1963, Vreskovo 6, Trbovlje, profesor športne vzgoje;
samostojni podjetnik;
14. Ana POŽAR, roj. 07.09.1946, Šuštarjeva kolonija 3, Trbovlje, višja medicinska sestra;
upokojenka;
15. Gašper OVNIK, roj. 05.06.1982, Partizanska cesta 10/a, Trbovlje, profesor športne
vzgoje; profesor športne vzgoje;
16. Robert ČOP, roj. 05.12.1978, Ulica Sallaumines 10/a, Trbovlje, univerzitetni diplomirani
zgodovinar in politolog; brezposelna oseba;
17. Nataša PAVLOVIČ, roj. 06.06.1973, Novi dom 7/a, Trbovlje, univerzitetna diplomirana
socialna delavka; strokovna delavka;
18. Michael ARCH, roj. 16.06.1975, Ribnik 5, Trbovlje, prodajalec; samostojni podjetnik;
19. Tina TRUGAR, 04.05.1966, Vreskovo 6, Trbovlje, profesorica razrednega pouka;
profesorica razrednega pouka;
20. Vilijem KNEZ, roj. 10.06.1980, Ulica Sallaumines 3/b, Trbovlje, strojni tehnik; študent;
21. Tjaša ZMRZLAK, roj. 03.04.1991, Retje 10/a, Trbovlje, gimnazijski maturant; študentka;
22. Ljudmila DRNOVŠEK, roj. 22.09.1935, Vreskovo 63, Trbovlje, računovodja; upokojenka;
23. Bojan ZUPAN, roj. 30.07.1955, Trg svobode 32, Trbovlje, natakar; samostojni podjetnik;
24. Karlo RODOŠEK, roj. 15.08. 1969, Kešetovo 13/a, Trbovlje; elektrikar energetik;
elektroinštalacije;
25. Gregor STRMLJAN, roj. 05.04.1990, Šuštarjeva kolonija 12, Trbovlje, elektrikar
elektronik; brezposelna oseba;
26. Jožica GORENJEC, roj. 24.02.1964, Trg svobode 32, Trbovlje, prodajalka; natakarica;
27. Broni KOREN, roj. 28.04.1969, Kešetovo 13/a, Trbovlje, prodajalka; prodajalka;

 


Št. liste: 04
Ime liste: LISTA BARBARE ŽGAJNER TAVŠ

01. mag. Barbara ŽGAJNER TAVŠ, roj. 12.02.1976, Trg revolucije 4, Trbovlje; magistrica
socioloških znanosti; podsekretarka;

02. mag. Alja PERGER, roj. 24.02.1976, Cesta OF 20, Trbovlje, magistrica politologije;
svetovalka;
03. Tone METLIČAR, roj. 17.10.1954, Trg revolucije 4, Trbovlje, rudar; upokojenec;
04. mag. Maja VEZOVIŠEK, roj. 27.02.1977, Ulica 1. junija 34/b, Trbovlje, magistrica
pedagoških znanosti; učiteljica;
05. Andrej HRIBAR, roj. 09.07.1978, Keršičev hrib 30, Trbovlje, absolvent managementa;
direktor prodaje;
06. Branko JORDAN, roj. 02.03.1956, Pod Ostrim vrhom 29/a, Trbovlje, univerzitetni
diplomirani ing. metalurgije; direktor;
07. Marjana JERE, roj. 09.04.1954, Ribnik 8, Trbovlje, vzgojiteljica predšolskih otrok;
vzgojiteljica;
08. Davor KLEMEN, roj. 21.02.1979, Ulica Sallaumines 5/a, Trbovlje, gimnazijski maturant;
specialist za CAD in GIS sistema, tehnična podpora in marketing;
09. Mojca GROŠELJ RADULOVIČ, roj. 14.11.1967, Kešetovo 13, Trbovlje, vzgojiteljica
predšolskih otrok; vzgojiteljica;
10. Janez VOZEL, roj. 26.10.1982, Kolonija 1. maja 31, Trbovlje, gimnazijski maturant;
administracija in delo z otroki in mladostniki;
11. Justina MILAR, roj. 08.12.1958, Trg revolucije 4, Trbovlje, ing. teh. matematike;
programer – organizator;
12. Klemen KOLOŠA, roj. 02.03.1989, Gimnazijska cesta 15/e, Trbovlje, avtomehanik;
delov v gostinstvu;
13. Peter KOŠAK, roj. 25.01.1974, Kešetovo 7, Trbovlje, električar; kopalničar;
14. Vladislava NARAT, roj. 22.04.1968, Obrtniška cesta 11/b, Trbovlje, naravoslovno
matematični tehnik; javna dela;
15. Branko LUKŠIČ, roj. 26.07.1952, Keršičev hrib 30, Trbovlje, univerzitetni diplomirani
ekonomist ing.; pomočnik direktorja družbe;
16. Štefan ZRIM, roj. 14.07.1953, Vreskovo 91, Trbovlje, kovinar; upokojenec;
17. Silvio KOZLEVČAR, roj. 24.03.1976, Trg revolucije 4, Trbovlje, rudarski tehnik; vrtalec;

 


Št. liste: 05
Ime liste: SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA - SDS

01. mag. Borut DOLANC, roj. 26.05.1977, Ulica 1. junija 36/a, Trbovlje; magister
elektrotehniških znanosti; direktor;
02. Mitja VOZEL, roj. 29.09.1971, Sveta Planina 20, Trbovlje; strojni tehnik; skupinovodja;
03. Alenka FORTE dr. med., roj. 07.09.1957, Opekarna 1, Trbovlje, zdravnica specialistka;
direktorica;
04. Marija MAJCEN, roj. 08.07.1957, Kolonija 1. maja 26, Trbovlje, socialna oskrbovalka na
domu; bolniška strežnica;
05. Janez JONTEZ ml., roj. 08.03.1986, Rudarska cesta 11, Trbovlje, gimnazijski maturant;
študent;
06. mag. Gregor ZELENŠEK, roj. 23.08.1981, Gabrsko 57/f, Trbovlje, mag. znanosti
strojništva; vodja proizvodnje;
07. Carmen HLADNIK PROSENC, roj. 24.10.1955, Gimnazijska cesta 15, Trbovlje, univ.
dipl. ing. ekonomije; tehnični sodelavec v laboratoriju;
08. Milan OCVIRK, roj. 29.07.1947, Ulica Sallaumines 3/a, Trbovlje, elektrikar delovodja;
upokojenec;
09. Urška CILENŠEK, roj. 04.10.1976, Bevško 50, Trbovlje, univ. dipl. bibliotekarka;
knjižničarka;
10. mag. Polona NOVAK, roj. 08.10.1978, Kolonija 1. maja 8, Trbovlje, mag. farmacije;
vodja marketinga;
11. Janez JONTEZ st., roj. 01.06.1960, Rudarska cesta 11, Trbovlje, strojni tehnik;
vodja montaže;
12. Saša BAJDA, roj. 15.10.1977, Cesta Tončke Čeč 25/a, Trbovlje, dipl. upravna
organizatorka; kadrovik;
13. Špela VENC, roj. 06.10.1977, Rudarska cesta 1/b, Trbovlje, ekonomski maturant;
študentka;
14. Mustafa HANIĆ, roj. 01.01.1973, Žabjek 29, Trbovlje, gradbeni tehnik; samostojni
podjetnik;
15. Marko PRAŽNIKAR, roj. 10.06.1973, Šuštarjeva kolonija 27, Trbovlje, gradbeni tehnik;
vodja projekta;
16. Dragica JAPUNDŽIĆ, roj. 27.01.1970, Neža 26/b, Trbovlje, dipl. upravna organizatorka;
delo v proizvodnji – kontrolorka;
17. Dušan ZELENŠEK, roj. 03.02.1957, Gabrsko 57/f, Trbovlje, orodjar; samostojni
podjetnik;
18. Jože PISTOTNIK, roj. 02.09.1952, Šuštarjeva kolonija 27/a, Trbovlje, elektrotehnik;
upokojenec;
19. Nives POTOČNIK, roj. 03.02.1973, Loke 17, Trbovlje, višja ekonomska šola –
ekonomist; delavka na poštnem okencu;
20. Matej PINTER, roj. 27.12.1984, Golovec 5, Trbovlje, ekonomski tehnik; študent;
21. Marjan VAJDIČ, roj. 17.07.1961, Ulica Sallaumines 5, Trbovlje, strugar; strugar;
22. Marija PAVLIČ, roj. 08.07.1946, Šuštarjeva kolonija 3, Trbovlje, univ. dipl. pravnica;
upokojenka;
23. Marko BAJDA, roj. 05.03.1977, Cesta Tončke Čeč 25/a, Trbovlje, elektrotehnik
elektronik; samostojni podjetnik;
24. Borut KRIŽNIK, roj. 15.01.1973, Ribnik 29, Trbovlje, dipl. ing. elektrotehnike;
vodja tehnične podpore;
25. Damjan DETELA, roj. 01.05.1971, Keršičeva cesta 8, Trbovlje, univ. dipl. inženir
elektrotehne;
26. Jure DRNOVŠEK, roj. 26.12.1977, Trg svobode 38, Trbovlje, elektrotehnik
komercialist; vodja poslovalnice;
27. Marjan JAMŠEK, roj. 17.03.1956, Dobovec 31, Dobovec, strojni tehnik; direktor;

 


Št. liste: 06
Ime liste: SOCIALNI DEMOKRATI - SD

01. Vili TREVEN, roj. 28.08.1952, Ulica Sallaumines 5/a, Trbovlje; univ. dipl. prav.;
načelnik Upravne enote Trbovlje:
02. Tatjana JEVŠEVAR, roj. 09.11.1961, Gimnazijska ceta 15/a, Trbovlje, dipl. oec.;
vodja VAD;
03. Milan ŽNIDARŠIČ, roj. 05.09.1958, Ojstro 22/a, Trbovlje, dipl. ing. grad.;
direktor;
04. Samo GUZEJ, roj. 04.02.1962, Kešetovo 1, Trbovlje, dipl. var. ing.; vodja kakovosti;
05. Marjana EBERLINC, roj. 10.06.1960, Rudarska cesta 1/c, Trbovlje, učiteljica;
učiteljica;
06. Franc BLAZNEK, roj. 25.12.1961, Cesta Tončke Čeč 103, Trbovlje, univ. dipl. oec.;
namestnik direktorja;
07. Desanka PETRIČ, roj. 09.09.1961, Opekarna 2/a, Trbovlje, univ. dipl. ing. kemije;
vodja službe kakovosti SKL;
08. Jure PERME, roj. 11.02.1975, Gimnazijska cesta 15/b, Trbovlje, univ. dipl. gospodarski
ing.; direktor;
09. Katarina PAJER, roj. 02.12.1975, Opekarna 2/a, Trbovlje, profesorica razrednega
pouka; učiteljica;
10. Andrej GRILJ, roj. 13.03.1981, Kešetovo 14, Trbovlje, univ. dipl. politolog;
podjetnik;
11. Mišo BREČKO, roj. 01.05.1984, Trg Franca Fakina 3/a, Trbovlje, gimn. maturant;
vrhunski športnik;
12. Ivana MEDVED, roj. 22.03.1951, Golovec 9, Trbovlje, učiteljica; upokojenka;
13. Andrej UDUČ, roj. 28.05.1979, Vreskovo 5, Trbovlje, univ. dipl. soc.; sociolog;

14. Sergej KONCILJA, roj. 16.1.1975, Kešetovo 10, Trbovlje, dipl. ing. strojništva,
spec. prometnih ved; splošni delavec;
15. Jolanda KERŠIČ, roj. 15.04.1964, Savinjska cesta 5, Trbovlje, ing. gradb.;
operativni upravnik nepremičnin;
16. Matjaž VRBNJAK, roj. 17.09.1961, Ulica Sallaumines 10/a, Trbovlje, prometni tehnik;
delovodja;
17. Marija FORTE, roj. 07.04.1958, Prapreče del 22, Trbovlje, višja upravna šola;
referent;
18. Vojko RAK, roj. 09.03.1951, Ulica Sallaumines 5, Trbovlje, univ. dipl. ing. elekt.;
namestnik direktorja;
19. Herta GOSPODARIČ, roj. 02.09.1942, Ulica Sallaumines 10, Trbovlje, ek. tehnik;
upokojenka;
20. Uroš OČKO, roj. 02.03.1979, Vreskovo 40, Trbovlje, natakar; natakar;
21. David LINDIČ, roj. 17.01.1974, Mestni trg 7, Trbovlje, narav. mat. tehnik;
javni delavec;
22. Boris TROTOVŠEK, roj. 29.12.1965, Župa 16/c, Trbovlje, el. ing.; inženirska dela;
23. Mihael VENGUST, roj. 03.06.1949, Trg svobode 32, Trbovlje, univ. dipl. ing. kem. tehn.;
upokojenec;
24. Mitja HACIN, roj. 28.11.1965, Ojstro 6/a, Trbovlje, tehnolog prometa; podjetnik;
25. Janez MALOVRH, roj. 09.02.1941, Ulica Sallaumines 5 B, Trbovlje, dipl. ing. kem. teh.;
upokojenec;
26. Nevenka LAVRIČ, roj. 01.08.1945, Dom in vrt 24 A, Trbovlje, gim. maturant; upokojenka;
27. Jože SKUŠEK, roj. 18.03.1956, Gabrsko 32/a, Trbovlje, el. tehnik; operater KHD;

 

 

Št. liste: 07
Ime liste: SLOVENSKA NACIONALNA STRANKA - SNS

01. Mitja ROZINA, roj. 21.01.1968, Trg revolucije 10/a, Trbovlje; srednja tehnična šola;
profesionalni podžupan;
02. Gregor METERC, roj. 30.05.1978, Trg svobode 30, Trbovlje, uni.dipl. ing. gozdarstva;
asistent:
03. Vida JANEŽIČ, roj. 01.06.1966, Ulica Sallaumines 5/b, Trbovlje, osnovna šola;
delavka;
04. Tomaž VRESK, roj. 13.08.1967, Trg revolucije 18, Trbovlje, srednja tehnična šola;
nezaposlen;
05. Metod KURENT, roj. 23.05.1971, Ojstro 22/b, Trbovlje, dipl. ing. strojništva;
profesionalni podžupan;
06. Darja LOGAR, roj. 18.04.1982, Keršičeva cesta 20, Trbovlje, dr. med.; zdravnica;
07. Andrej GAČNIK, roj. 27.05.1966, Vreskovo 65, Trbovlje, pravnik; pravnik, strojni tehnik;
08. Leon JANEŽIČ, roj, 04.07.1965, Ulica Sallaumines 5/b, Trbovlje, varilec; delavec;
09. Kristina DOBRAVC, roj. 21.04.1985, Nasipi 20, Trbovlje, absolventka slo. jezika in
književnosti; absolventka;
10. Matej KONCILJA, roj. 02.11.1977, Opekarna 4, Trbovlje, univ. dipl. ing. elektrotehnike;
razvojni inženir;
11. Uroš JAVORIČ, roj. 30.10.1977, Šuštarjeva kolonija 3, Trbovlje, ing. strojništva;
samostojni ključavničar;
12. Maša MIHELEC, roj. 20.02.1982, Pod gozdom 3, Trbovlje, prof. zgodovine in angleščine;
profesorica;
13. Igor KANTUŽAR, rojm 12.08.1971, Keršičev hrib 6, Trbovlje, ing. elektroenergetike;
elektronadzornik;
14. Rudolf PRAŠNIKAR, roj. 27.11.1984, Kešetovo 12, Trbovlje, dipl. ekonomist;
učitelj;
15. Nina GAŠPARUT, roj. 24.06.1991, Novi dom 33/a, Trbovlje, gimnazijski maturant;
študentka;

16. Marjeta KOLOŠA, roj. 21.11.1963, Gimnazijska cesta 15/e, Trbovlje, kartonažer;
administrativni manipulant;
17. Nataša BOLA, roj. 31.12.1976, Novi dom 62, Trbovlje, ekonomski tehnik; prodajalka;
18. Kristijan ŠUŠTAR, roj. 27.02.1985, Gimnazijska cesta 15/c, Trbovlje,
dipl. ing. tehnologije prometa; vodja programa na Delavski ljudski univerzi;
19. Tjaša KRAJŠEK, roj. 29.09.1990, Novi dom 46, Trbovlje, gimnazijski maturant;
študentka;
20. Borut MRAK, roj. 03.12.1979, Trg Franca Fakina 2/b, Trbovlje, informatik VI;
direktor;
21. Milenko MRAZ, roj. 21.07.1948, Šuštarjeva kolonija 2, Trbovlje,
univ. dipl. ing. strojništva; upokojenec;
22. Boris ČEPIN, roj. 27.11.1964, Kolodvorska cesta 21, Trbovlje, gradbena šola;
zidar;
23. Peter BORŠTNER, roj. 10.11.1980, Novi dom 58, Trbovlje, ključavničar;
konstrukcijski ključavničar;
24. Jakob MLAKAR, roj. 18.06.1987, Ulica 1. junija 34/b, Trbovlje, ekonomski tehnik;
študent;
25. Tanita HOHNJEC, roj. 10.10.1991, Šuštarjeva kolonija 27, Trbovlje,
gimnazijski maturant; študentka;
26. Robert ŠUŠTAR, roj. 08.02.1953, Gimnazijska cesta 15/c, Trbovlje, VK električar;
upokojenec;
27. Stanislav ROŽANC, roj. 19.06.1969, Partizanska cesta 45, Trbovlje; strojni inženir;
strojni nadzornik;

 

 

Št. liste: 08
Ime liste: DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE - DeSUS

01. Alojz VAJDIČ, roj. 13.11.1940, Ulica španskih borcev 7 , Trbovlje, upokojenec;
02. Ema OCVIRK, roj. 13.05.1942, Trg svobode 33 B, Trbovlje, upokojenka;
03. Andrej KAVČIČ, roj. 21.11.1944, Opekarna 13, Trbovlje, upokojenec;
04. Miroslava ROZMAN, roj. 28.04.1948, Ulica Sallaumines 4, Trbovlje, upokojenka;
05. Zvonko HRIBAR, roj. 12.12.1939, Ulica Sallaumines 4/a, Trbovlje, upokojenec;
06. Zofija ČEŠNOVAR, roj. 17.09.1941, Ulica Sallaumines 5/b, Trbovlje, upokojenka;
07. Janez KALAN, roj. 16.06.1944, Cesta Tončke Čeč 105, Trbovlje, upokojenec;
08. Anica JEREB, roj. 22.08.1937, Trg svobode 21/a, Trbovlje, upokojenka;
09. Marjan KOŠEC, roj. 29.06.1944, Nasipi 21, Trbovlje, upokojenec;
10. Marta ALAUF, roj. 10.05.1949, Nasipi 41, Trbovlje, upokojenka;
11. Albin VAJDEC, roj. 16.09.1946, Cesta Tončke Čeč 2/a, Trbovlje, upokojenec;
12. Maksimilijan LAMPRECHT, roj. 23.07.1945, Cesta Tončke Čeč 77, Trbovlje,
upokojenec;

 

 

Št. liste: 09
Ime liste: LIBERALNA DEMOKRACIJA SLOVENIJE - LDS

01. Marija JURAJA, roj. 24.05.1944, Partizanska cesta 27, Trbovlje; aranžer; upokojenka;
02. Jasna GABRIČ, roj. 25.06.1985, Ulica Sallaumines 3, Trbovlje, uni.dipl. ekonomist;
študent podiplom. študija družb. vede politolog;
03. Robert JERMAN, roj. 05.08.1963, Golovec 22/a, Trbovlje, ekonomist VI;
prijavljen na zavodu za zaposlovanje;
04. Mojca TURNŠEK, roj. 13.06.1971, Bevško 40, Trbovlje, znanstveni magisterij;
pomočnik direktorja sektorja;
05. Anica KRALJ, roj. 10.05.1963, Obrtniška cesta 18, Trbovlje, prof. sociologije, uni. dipl.
pedagog učitelj; učiteljica kitare;
06. Aleš Leko GULIČ, roj. 05.03.1954, Ulica Sallaumines 10, Trbovlje, univerzitetni profesor;
vodja urada verskih skupnosti;
07. Alenka NEMET, ROJ. 08.10.1976, Opekarna 20, Trbovlje, kriminalist; prodajalec;
08. Jožefa KUKOVIČ, roj. 01.01.1951, Novi dom 12, Trbovlje, ekonomist; upokojenec;
09. Jože WALLAS, roj. 27.10.1957, Cesta Tončke Čeč 4, Trbovlje, zidarski mojster;
obrtnik;
10. Simona CESTNIK, roj. 28.04.1973, Vreskovo 44, Trbovlje, ekonomist; javna dela TD;
11. Alenka PIŠEK PERPAR, roj. 28.08.1973, Majcenova cesta 18, Trbovlje, ekonomist;
prijavljena na zavodu;
12. Jože MEDVED, roj. 12.11.1953, Ulica Sallaumines 9, Trbovlje, univ. dipl. ing. kemije;
vodja čistilne enote;
13. Zlata GREBENC, roj. 28.03.1949, Ostenk 28, Trbovlje; administrator; upokojenka;
14. Nenad MASLEŠA, roj. 30.04.1969, Cesta Tončke Čeč 72, Trbovlje, pismonoša;
15. Vera HANČIČ, roj. 09.04.1948, Ulica Sallaumines 4/b, Trbovlje, ekonom. sr. šola;
upokojenka;
16. Zoran GRAČNER, roj. 28.08.1970, Ostenk 12/d, Trbovlje, magister; namestnik
direktorja;
17. Katarina LINDIČ, roj. 07.05.1987, Cesta Tončke Čeč 62, Trbovlje, študent;
18. Janez ROZMAN, roj. 21.10.1950, Neža 27/a, Trbovlje; elektrikar; upokojenec;
19. Ana CENTRIH, roj. 02.03.1945, Keršičeva cesta 36, Trbovlje, trgovka; upokojenka;
20. Alen BAUMKIRHER, roj. 31.07.1977, Šuštarjeva kolonija 33, Trbovlje, turistični del.;
receptor;
21. Marta KRALJ, roj. 19.04.1950, Ostenk 31, Trbovlje, medicinska sestra; upokojenka;
22. Alojz ŽUŽEL, roj. 02.05.1944, Cesta OF 33, Trbovlje, ključavničar; upokojenec;
23. Mateja VOLAJ, roj. 16.09.1978, Novi dom 58, Trbovlje, dipl. ing. tekstilne tehnike;
delovodja;
24. Avgust KASTELIC, roj. 16.04.1947, Novi dom 8/a, Trbovlje, ključavničar; upokojenec;
25. Romana CENKAR, roj. 02.11.1954, Neža 22, Trbovlje, ekonomski tehnik; upokojenec;
26. Peter JAMNIK, roj. 27.01.1947, Ulica Španskih borcev 5, Trbovlje, tehnik; upokojenec;
27. Marija BORŠTNER, roj. 03.02.1956, Novi dom 58, Trbovlje, ekonomski tehnik;
javna dela TD

 

 

Št. liste: 10
Ime liste: SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA - SLS

01. Jakob VERK, roj. 01.08.1973, Knezdol 25, Trbovlje, elektro tehnik; kmet;
02. Damjan ZMRZLAK, roj. 18.02.1975, Gimnazijska cesta 15/d, Trbovlje, lesarski tehnik;
podjetnik;
03. Jana POVŠE, roj. 23.02.1967, Planinska vas 14, Trbovlje, ekonomist; finančnik;
04. Andrej IZLAKAR, roj. 27.04.1977, Sveta Planina 14, Trbovlje, kmetijski tehnik;
kmet;
05. Vinko MEDVEŠEK, roj. 07.11.1936, Golovec 23, Trbovlje, pekarski mojster; upokojenec;
06. Ana ZAKONJŠEK, roj. 10.07.1955, Knezdol 16, Trbovlje, kmet;
07. Stanislav KOVAČEC, roj. 24.04.1955, Čeče, 6, Trbovlje, strugar; kmet;
08. Lukec VIRK, roj. 11.10.1959, Čeče 26, Trbovlje, kmet;
09. Joža LOŽAK, roj. 11.03.1940, Partizanska cesta 39, Trbovlje, gim. maturant;
upokojenec;
10. Franc VOZEL, roj. 04.09.1962, Neža 23, Trbovlje, rudar; upokojenec;
11. Petra GREŠAK, roj. 12.03.1983, Knezdol 49, Trbovlje, gim. maturant; trener uspešne
prodaje;
12. Jože VOLAJ, roj. 17.01.1952, Dobovec 34, Dobovec, upokojenec;